Mega Şaşmaz

Yatırımcının ŞAŞMAZ adresi: ‘MEGA ŞAŞMAZ’ Otomotive dair her şey tek çatı altında buluşuyor;


Onlarca farklı yan dalları ile geniş bir sektör olan otomotiv sektörü denilince Ankara’da aklımıza gelen ilk adres hiç şüphesiz Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi’dir. Mega Şaşmaz Projesi, Ankaralıya farklı bir konseptte Oto Sanayi AVM anlayışı sunacak.

Günümüzün tüketici alışkanlıklarını hesaba katan Mega Şaşmaz, Oto Sanayi AVM Projesi’yle kalıpların dışına çıkarak OTO SANAYİ kavramına yeni bir soluk getirecek.

MEGA ŞAŞMAZ; sıra dışı tasarımı ile her kata doğrudan otomobille giriş imkanı sunuyor.

8 giriş-çıkış noktası, geniş yolları , fonksiyonel dükkanları, ofis ve depoları ile Oto Sanayi AVM anlayışında ezberleri bozuyor.Sosyal gereksinimlere MEGA ŞAŞMAZ çözümü

Hepsi bir arada anlayışı ile alışveriş severlerin vazgeçilmez adresi olan AVM’ler sosyal hayatımızın hiç şüphesiz ayrılmaz bir paçası haline geldi.

MEGA ŞAŞMAZ; oto sanayilerin mevcut problemlerini giderip, günümüz alışveriş alışkanlıklarına da cevap verecek biçimde AVM formatına göre yeniden tasarlanmıştır.

Sanayi ve AVM gibi farklı iki konsepti üst seviyede bir araya getiren Mega Şaşmaz, Ankara’da otomotiv sektörüne özel, hepsi bir arada anlayışı ile de enerji ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Satışa hazırlık hizmetleri’nin Oto Sanayinden uzak oluşu müşteriler ve galeriler için büyük bir zorluk oluşturmaktadır. İşte bu yüzden MEGA ŞAŞMAZ; sanayi ile iç içe olması gereken Oto Galeri’lerin satışa hazırlık hizmetlerini ve diğer pek çok ihtiyaçlarını aynı çatı altında çözüme kavuşturmaktadır.

MEGA ŞAŞMAZ; Şaşmaz Oto Sanayi’nin köklü ve deneyimli ustalık becerilerini modern çağın yenilik ve düzeniyle bir arada sunacaktır. Böylelikle araç sahipleri kapı kapı dolaşmadan tecrübe ve kaliteyi bir arada kolayca bulacaklardır.

150.000m2 kullanım alanına sahip olan MEGA ŞAŞMAZ, kendi çalışanları ile birlikte günlük en az 10.000 kişiyi misafir edecek olan dev bir projedir.

Hepsi bir arada anlayışına MEGA ŞAŞMAZ çatısı

Oto tamir, oto servis, yedek parça, oto galeri, oto ekspertiz, VİP araç hizmetleri, banka, noter, sigorta hizmetleri gibi birbiri ile ilişkili pek çok hizmet Mega Şaşmaz çatısı alında buluşacaktır.

Mega Şaşmaz, bir çok ünlü marka, kafe ve restoranlarıyla misafirlerine eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatırken aynı zamanda kargo, eczane, berber, market gibi hizmet sektörlerini de içinde bulunduracaktır.

Böylece müşterilerin oto sanayi adına bütün ihtiyaçlarını gidermek için farklı adresler dolaşmalarına ‘dur’ denilecek ve HEPSİ BİRARADA HİZMETİ üst seviyede sunulmuş olacaktır.Kolay ulaşım imkanı

Mega Şaşmaz; Şaşmaz Sanayi Bulvarı ile Ankara Bulvarı’nın kesişme noktasında olup, İstanbul ve Eskişehir Yolu’na 3 dakika; Ümitköy ‘e 5 , Sincan ve Eryaman’a 15, Ankara Merkez’e 15, Ankara Esenboğa Havalimanı’na 35 dakikalık mesafede bulunmaktadır.Geniş Çalışma ve Dolaşma Alanları

MEGA ŞAŞMAZ, bloklar arasında 18 ile 30 metre arasında değişen çekme mesafeleri ile sağlı sollu park halindeki araçlarla ve yaya kaldırımıyla birlikte iki çekicinin karşılıklı rahatlıkla geçebileceği geniş yollara sahiptir.Zengin çeşitlilik

MEGA ŞAŞMAZ; Oto Sanayi AVM Projesi’de ısınma doğalgazlı olup, 7 adet asansör, 20 adet elektrik şarj ünitesi, 739 adet açık-kapalı otopark alanları bulunmaktadır.

Mega Şaşmaz Projesi, 5,5 metre ile 8.5 metre arasında değişen kat yükseklikleri, yürüyen merdivenleri, panoramik asansörü, katlar arası geniş yürüme mesafeleri ile ferah bir ortam sunmaktadır.

Doğal aydınlatma ve havalandırma sistemine sahip Mega Şaşmaz’da her kat bloğuna birbirinden bağımsız olmak üzere dışarıdan düz giriş imkanı bulunmaktadır.

Armada, Atakule, Panora gibi alışveriş Merkezleri olmak üzere 40 a yakın projede çeşitli ödülleri olan mimarlık ofisi tarafından tasarlanmış olan Mega Şaşmaz, mimari olarak da üst seviyede kaliteyi yakalamıştır.

MEGA ŞAŞMAZ; Şaşmaz 0to Sanayi’nin ustalığı ve tecrübesini, modern alışveriş standartları ile birleştiren, ana arterlere yakın konumu, açık-kapalı otoparkları, geniş kullanışlı iç mekanlarıyla Oto Sanayi AVM anlayışına yepyeni bir soluk getirecektir.

Çalışmalarına hızla devam eden Mega Şaşmaz Projesi’nin 2025 yılının ilk yarısında yatırımcılarına teslim edilmesi planlanmaktadır.